Vidanjör Kiralama

vidanjor

Vidanjör Kiralama Hizmeti

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama

Vidanjör, mekanizmasında vakum sistemi bulunan  ve bu mekanik donanım ile çoğunlukla evsel ve endüstriyel atık suların yer aldığı, merkezi kanalizasyon sistemine bağlı olmayan, birikmiş sıvı ve katı atıkların çekilerek ortamdan uzaklaştırılmasına yarayan bir çeşit araçtır. Vidanjörler her türlü atık su taşıma işlerinde kullanılırlar. Özellikle küçük şehirlerde, evlerdeki atık suların merkezi bir sistem içerisinden akarak kanalizasyon bağlantılarına ulaşması için gerekli alt yapıya sahip olmayan yerlerde, vidanjörler sıklıkla kullanılırlar. Vidanjör kiralama ihtiyaçlarının yoğun bir şekilde talep edildiği bu merkezlerde yoğun bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Yoğun yağışlı dönemlerde bazen yağmur sularının taşıdığı çöpler gelerek kanalizasyon giderleri tıkarlar. Bu tıkanma neticesinde de su kendisine akacak bir yer bulamadığı için daha çukur yerlerde hızla birikmeye başlar. Özellikle altgeçitlerde bu gibi durumlar sıklıkla büyük şehirlerde de yaşanmaktadır. Ankara vidanjör kiralama firmamız bu durumda da ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözümler sunarak birikmiş yağmur sularını çekecek ve altgeçitlerin hem yaya hem araç tarifine açılmasına imkan tanıyacaktır. Aynı zamanda firmamız her çapta otel, hastane, avm gibi dar çalışma alanlarında kombine vidanjör kiralama hizmetlerini de başarılı bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Araç kapasitemiz en yoğun taleplerinize dahi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözüm üretecek donanımdadır. Bu sebeple kiralık vidanjör arıyorsanız en doğru çözüm ortağınız biz olabiliriz.

IMG_0016 (Copy)

Kombine Vidanjör Kiralama

Vidanjörlerin en yoğun kullanım alanlarını sıralamamız gerekirse, evsel atık suların taşınması, endüstriyel atık su taşıma, fosseptik tanklarının boşaltılması işlemleri, atık suların bulunduğu depo alanlarının boşaltılması süreci, aerobik aşılama çamuru temini, yağmur sularının biriktirdiği suların tahliye edilmesi, anaerobik aşılama çamuru temini, firma içlerindeki sıvıların taşınması, tank zeminlerinde birikmiş atıkların çekilmesi, yağmur sonrası evlerde su baskınlarının tahliyesi şeklinde sıralayabiliriz.

En zor hava şartlarında dahi 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. Eğer atık su taşıma ile ilgili problemleriniz varsa ve Ankara vidanjör kiralama talepleriniz bulunuyorsa bizler sizler için en iyi şekilde hizmet veremeye hazırız. Tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile birlikte en kısa sürede sorunuza çözüm olacağımızdan şüpheniz olmasın.