Logar Tıkanıklığı Açma

IMG_2807 (Copy)

Logar Açma

 

Logar Tıkanıklığı Açma

Logarların tıkanması durumu çok sık rastlanan bir durumdur. Maalesef bazı kimseler yeterince çevre bilincine sahip değillerdir. Çünkü yere çöp atmak gibi kötü bir alışkanlıkları vardır. Zaten logarların tıkanmasına sebep olan da ekseriyetinde bu etrafa atılmış olan çör çöptür. Bu çöpler özelliklede rüzgar veya yağmurla birlikte hareket ederler. Logar çıkış noktalarına ulaştıkları zamanda buradan aşağı doğru düşerek birikmeye başlarlar. Yağmur suları çok yüksek miktarda pis birikintiyi hızlıca buralara taşır. Burada biriken atıklar bir müddet sonra o denli fazlalaşır ki artık gider borularının işlevini yerine getiremez hale gelmelerine neden olurlar. Bu tıkanıkların açılması oldukça zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Biriken pisliğin yoğunluğuna bağlı olarak da uygulanacak işlemler ve harcanacak mesai farklılık göstermektedir.

Ankara logar tıkanıklığı açma sektöründe uzun yıllardan beridir başarılı bir şekilde faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizden her daim büyük ilgi ve takdir toplamıştır. Bu durum bizleri işimizi daha iyi yapma noktasında çok ciddi anlamda isteklendirmektedir. Ankara logar açma oldukça önemli bir iştir. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan başkent Ankara yaz dönemlerinde karasal ikliminde etkisiyle her ne kadar yoğun yağış almasa da özellikle kış dönemlerinde durum bunun tam tersidir.

 

 

Logar Tııkanıklığı Açma

Logar Tııkanıklığı Açma

Kış aylarında yoğun yağış alan Ankara için logarların tıkanması demek suların yollarda ve altgeçitlerde birikerek hem trafiği hem de insanları riske atması anlamını taşımaktadır. Bu durum kesinlikle önceden önlemler alınarak aşılabilir. Çünkü eğer öncesinde tıkanıklık tespit edilemez ise yağmur sularının birikmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu suları boşaltmak uzun zaman alacaktır. Üstelik yağmurun da uzun süre veya tekrar yağacak olması da işlemleri daha da uzatacaktır. Bu sebeple en baştan, problem oluşmadan önce, rutin kontroller sağlatmanız logarlarınızın tıkanmadan sağlıklı bir şekilde çalışmasına imkan verecektir. Ankara logar tıkanıklık açma işlemlerimizin hemen ardından sıra Ankara logar yıkama safhasına geliyor. Bu aşamada da pis birikintilerin tıkadığı logarlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi amaçlanmaktadır. Yani sadece tıkanıklıkları gidermekle kalmıyoruz. Aynı zamanda da sizlerin sağlığını ve rahatını da düşünerek tıkanmış logarlarınızı yıkayarak temizliğini de sağlıyoruz.