Hakkımızda

Hakkımızda – Vidanjör Hizmetleri

Ankara’da 1982 yılında, İbrahim YILMAZ tarafından kurulan “Ankatem” sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır. Ankara Vidanjör Firmaları için de kurumsallığımız ile ön plana çıkarız. Şirketimize ait birçok küçük büyük Kombine Vidanjör araçlarımız vardır. Tıkanıklık Açma işlemlerinde gerekli olabilecek tüm araç gereç ve personele sahibiz. Ülke geneli geniş müşteri ağı portföyümüz vardır. Küçük veya büyük her türlü tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan firmamızın ikinci kuşak yönetimi, kurucumuz İbrahim YILMAZ’ın kalite anlayışından ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmaktadır. Yılların deneyimi ve çalışmaları ile edinilen tecrübeleri, son teknoloji ürünü, gelişmiş özel makine departmanı ile destekleyen “Ankatem” Ankara’da konusunda uzman bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankatem Vidanjör

Ankatem Vidanjör

Ankatem Diğer Hizmet Alanları

Şirketimiz oldukça uzun zamandır tesisat ve altyapı alanlarında hizmet vermektedir. Kurumsallaşma süreçlerinde hizmet verdiğimiz dalları işlerden ayırdık. Örneğin Vidanjör ekiplerimiz ile su kaçak tespiti işlemleri yapan personellerimiz farklı alanlarında çalışmaktadır. Şirketimizde çalışan tüm personeller kendi uzmanlık alanlarında faliyet göstermektedirler. Bu iş alanları nelerdir? Su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklıklarının açılması, kanal açma, kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği, kanal temizleme, kanal görüntüleme, son model cihazlar ile kırmadan kaçak su tespit etme, vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, vidanjör kiralama ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için “Ankatem”,Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir. Hakkımızda en büyük özelliğimiz kurumsal olmamızdır.

Hakkımızda

Hakkımızda

Tecrübeli Kombine Vidanjör Ekipleri

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana her dönemde kullandığı en büyük silahı yenilikçi araç ve gereçleridir. İşlemleri kolaylaştıracak ekipmana yatırım yapmak şirketimizin en büyük özelliğidir. Bu sayede sorunlar kısa sürede çözüme kavuşur. Şirketimiz de 2 adet büyük kombine vidanjör, 2 adet küçük kombine vidanjör araçları vardır. Ayrıca kanalizasyon ve menhol (Logar) içlerinde oluşan sorunları tespit edebilmek için Kanal Görüntüle aracı vardır. Klasik tesisatçılık anlayışını tamamen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan “Ankatem”, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, yurt dışından getirdiği özel robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir. Kendi özel araçları ile hizmet veren Ankatem, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlilikle işini yapmaktadır. “Ankatem”, tesisatların yapıların can damarları olduğunu bilir. Bu damarlarda oluşacak her türlü tıkanıklığın ciddi sorunlar oluşturduğunun bilinciyle işinde en profesyonel yaklaşımları sergiler. Türkiye’nin her yerinde, her zaman ve karşılaştığınız her türlü tıkanıklıkta “Ankatem”yanınızdadır.