Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara Kanalizasyon Açma Hizmetleri

Ankara Kanalizasyon Açma işlemlerine ihtiyaç duyulmasının en önemli sebebi atık su tesisatlarının değişik nedenler dolayısıyla tıkanmalarına çözüm bulmaktır. Ankara kanalizasyon açma talepleri çoğunlukla iki şekilde gelmektedir. Bunlardan ilki kanalizasyon borularının tıkanması ile ilgilidir. Diğeri ise daire içerisinde pimaş tıkanması diye tabir edilen tıkanıklık neticesindedir. Özellikle şiddetli yağmurlar sonrasında etrafa atılmış olan çör çöpün su birikintisiyle birlikte sürüklenerek kanal borularının içerisinde sıkışıklığa sebep olması durumu yaygın bir şekilde karşılaşılan bir sorundur. Ayrıca yağmurun sebep olduğu bir diğer tıkanıklık çeşidi de çatılarda biriken kuş tüyü, toz vb. birikintilerin kanal giderleri çerisine dolarak buraları tıkaması durumudur.

Yukarıda saydığımız tüm bu sorunların çözümü için Ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleri veren firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Tam donanımlı uzman personelimiz daha önce benzer binlerce probleme ürettikleri uzman çözümlerin vermiş olduğu engin tecrübeleri ile kanalizasyon açma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde ve hızlıca halledeceklerdir. Kullanılan son teknoloji ürünü gider tıkanıklı ve kanal açma makinesi sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır. Özellikle bina ana pimaşı denilen gider kanallarında bir tıkanıklık varsa bu durum siz dahil olmak üzere tüm daireleri olumsuz etkileyecektir. Bu noktada da kullanacağımız robot görüntüleme sistemleri sayesinde etrafı kırıp dökmeden sorunun kaynağını tespit ederek tıkanıklığı gidermekteyiz.

Ankara Kanalizasyon Açma Aracı

Binaların ana pimaşındaki bu tıkanıkların en önemli sebeplerinden birisi de binalar ilk inşaat aşamasındayken bu tesisatların yerlerine yeterince iyi sabitlenmemesinden kaynaklanan kaymalardır. Kayna neticesinde boruların içerisine akan bir miktar çimento dahi giderlerin istenilen seviyede işlev görememesine ve tıkanıklıkla birlikte de taşmalara sebebiyet vermektedir. Klasik kanalizasyon açma yöntemi ile tesisatının geçtiği tüm alanların kırılarak en baştan boruların döşenmesi gerekirken kullandığımız son teknoloji görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığı kesin nerede olduğu tespit edilerek nokta atışı ile çok sınırlı bir alanın kırılarak sadece o alandaki boruların değiştirilmesi yeterli olmaktadır.

Ankara Kanalizasyon Açma Aracı