Kombine Vidanjör Hizmeti

 

IMG_1663 (Copy)

Kanal temizleme hizmeti olarak da bilinen kombine vidanjör hizmetleri ile sizlere çözüm üretiyoruz. Kanal açma aracı, çeşitli nedenlerle tıkanmış olan kanalizasyon giderlerinin basınçlı su marifetiyle açılmasını sağlamak için vidanjör üzerine monte edilmiş olan araç üstü ekipmandır. Araç üzerine yerleştirilmiş olan su tankının kütlesi üzerine monte edileceği aracın dingil ve azami yük taşıma kapasitesine uygun olarak farklı ebatlarda üretilmektedir. Bu tankların içerisinde bulunan su yüksek basınçlı püskürtme özelliğine sahip olan kanal açma hortumu aracılığıyla açılmak istenen foseptik kanallarına pompalanır. Bu işlemler sırasında pompaya gereken güç aktarımları ara şanzıman kullanılarak yapılmaktadır.Firmamız Ankara kombine vidanjör hizmeti ile sizlere bir telefon uzaklıktadır. Acil taleplerinize en hızlı şekilde dönüş yaparak uzman ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz. Kanal tıkanıkları uzun süre açılmadığı takdirde gider borularının zarar görmesine veya patlamasına sebep olabilir. Böyle bir durumda ortaya çıkacak maliyetler çok yüksek olacaktır. Ayrıca tesisatın yeniden döşenmesi süreci de zaman alacaktır. Böylesi bir durumla karşılaşmamak için vidanjör hizmetleri zamanında alınmalıdır. Diğer bir önemli sorun ise uzun süreler tıkalı kalan atık su borularının içerisindeki kitlelerin iyice katılaşarak bulundukları zemine adeta zamk gibi yapışmaları ve buradan uzaklaştırılmalarının oldukça güçleşmesi durumudur.

KOMBİNE VİDANJÖR

Uygulanacak yüksek basınçlı su dahi kolay kolay bu birikmiş pisliklerin tıkanıklığını açmakta zorlanabilir. Tüm bunlara sebebiyet vermemek adına kombine vidanjör hizmetleri doğru zaman da talep edilmelidir.

Uzun yıllardır Ankara kombine vidanjör hizmeti denilince halkımızın ilk tercihi olmamızda işimize verdiğimiz önem ve profesyonel, müşteri odaklı çalışmamız önemli ölçüde etkili olmuştur. Uzman ekiplerimizin kullandıkları son teknoloji donanımlar ile bizlerin açamayacağı veya temizleyemeyeceği kanal tıkanıklığı yoktur. Kendimize ve uzmanlık alanımıza olan güvenimiz tamdır. Şimdiye kadar vermiş olduğumuz yüzlerce kombine vidanjör hizmetleri ile müşterilerimizi memnun etmeyi başardık. Her gittiğimiz işte yeni tecrübeler kazanarak kendimizi sürekli bir şekilde geliştirdik ve yeniledik. Aynı zamanda teknolojideki ilerlemeler dahilinde de en yeni vidanjörleri satın alarak hizmet filomuzu da bir o denli büyüttük. İşimizi severek yapıyor olmamız da bizlerin sürekli bir gelişme içerisinde olmasına en büyük artıdır.