Kanal Görüntüleme

Robot Sistemli Kanal Görüntüleme

Robot Sistemli Kanal Görüntüleme

Yağmur sularının ve sokak atık sularının giderilmesi adına kanal büyüt önem arz etmektedir. Zaman zaman kanal içerisine giren yağ atıkları veya parçalanmış küçük evsel atıklar kanalların tıkanmasına sebebiyet verebilir. Tıkanık durumdaki kanallar yağmur suları altında taşmaya ve sokağa kötü kokular verebilmektedir. kanal açım işlemleri firmamız tarafından günümüze uyarlanmış en iyi teknolojiye sahip cihazlar ile sağlanmaktadır. Cihazlar üzerinde bulunan kameralar tarafından tutulan büyük boruların kaçıncı metreden tıkanmaya başladığını ve nerede tıkandığının anında tespiti yapılmaktadır.

Firma tarafından yapılan görüntüme işlemi güvenlik ve iş disiplini adına karantina altına alınmaktadır. Bölgede güvenlik sağlanıp, yollara şerit çekmenin ardından üst düzey cihaz yardımı ile bölgede tıkanmış olan kanal kapağından anketem firma cihazları ile ışıklandırma sistemleri gönderilir. İş boyunca titizlik ve özenle çalışan profesyonel iş sahiplerimiz tıkanıklığın tamamıyla giderilmesinde kesin bir sonuca ulaşırlar. Gününüzü mahvedeceğini düşündüğünüz tıkanıklık, Ankatem firma çalışanları tarafından hızlı ve etkili bir şekilde tıkanıklığın giderilmesi ile gününüzü neşelendirmeyi amaçlıyor.

kanal görüntüleme sistemleri

 

 

 

 

 

Kanal görüntülemenin birçok amacı ve yardımı vardır. Tıkanmış kanal kapaklarının temizlenmesinde, su kaçaklarında görüntüleme işi oldukça işimizi kolaylaştıracaktır. Özel kamera ve ışık başlıklı makinalar sayesinde görüntü yakalanmakta tıkanık bölge tespit edilmektedir. Bu işlem sonrasında yapılması gerekenler önceden tespit edilerek ona göre işlemler uygulanır. Bu sayede müşterilerimizin de kalitemizi ve profesyonelliğimizi görmesi önceliğimizdir.

Başta kanalizasyon görüntüleme olmak üzere birçok olanda kanal görüntülemesi, tuvalet görüntülemesi, mutfak görüntülemesi ve banyo görüntülemesi gibi başlı tesisatın olduğu bütün yerlerde makul fiyatlarda iş yapmaktayız. Verdiğimiz hizmet kapsamında çalıştırdığımız iş ekiplerinin profesyonel oldukları belirtmek isteriz.

Bunun yanı sıra tuvalet ve banyo tıkanıklıklarının giderilmesi adına da görüntülemeler yapılmaktadır. Yeni yaptırdığınız fayansları kırmamak ve yardımcı cihazlar ile zor görünen ve gün boyu sürecek olan işi 1 saate indirgemek kadar güzel bir şey yoktur. Tıkanan tuvalet borularınızı hiçbir yeri kırmadan kanal açıcı makineler ile açmaktayız. İş deneyimi ve uzman personellerimiz ile çalışmak, sorunlarınızın giderilmesini sağlamak için numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Eski devirde kalan kanalizasyonlara insan sokmaya çalışan firma sahipleri ile çalışmamanız, teknolojiden yararlanmanız adına Anketem sorunlarınızı kökten çözmeyi ve bu gibi tıkanıklıklarla bir daha karşılaşmamanın garantisini veriyor. Sizlerin de bu gibi sorunları, şikayetleri varsa ve hiç uğraşmaksızın işinizin hemen hallolmasını istiyorsanız bizlere numaralarımızdan ulaşabilir, uygun fiyatlarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu üst düzey hizmetleri size sunmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isterim.

Bizim gibi firmalardan haberi olmayan lavabo veya banyosunda tıkanıklık yaşayan mağdurlar maalesef evlerine getirdikleri tesisatçı ile sorunun giderilmesini ön görmektedir. Bu son derece yanlış ve masraflı bir iştir. Tesisatçının kırdığı fayanslar üstüne gideremedi tıkanıklık başınıza büyük masraflar açabilir. Biz bu noktada sizlere yardımcı edebilmek için Ankatem firması olarak hem iş kalitesi, hem de garantisini vermiş olarak bulunduğumuz güvenceden yararlanabilir ve bu sorunların hiçbirini yaşamak zorunda kalmayacağınıza şükür edebilirsiniz. Saatlerce hatta günlerce süren eski yöntemleri bir kenara atıp yeni teknoloji kanal görüntüleme, banyo ve lavabo görüntüleme ile vaktinizi nakite çevirin.